Шиномонтаж вантажних автомобілів:

Менеджер +380500139000


Все, що вам потрібно знати для безпечного шино монтажу

Правильний шиномонтаж вантажний є фундаментальним аспектом для забезпечення оптимального рівня безпеки під час руху будь-якого вантажного перевезення. Тому завжди важливо довіряти цю роботу професіоналам.

Безпечний шиномонтаж

У випадку, якщо ми змушені замінити колесо на транспортному засобі через екстремальну або виняткову ситуацію, таку як прокол на дорозі, ми завжди повинні якнайшвидше довірити огляд колеса та його налаштування у професійній майстерні, яка проводить вантажний шиномонтаж Харків.

В даний час дуже модним став продаж набору інструментів, що полегшує розбирання та складання покришок. Важливо наполягати на небезпеці цієї практики, далеко від нагляду та засобів, що надаються професійною майстернею шиномонтажних вантажних авто у Харкові. Ми не можемо забувати, що на карту поставлена наша безпека та безпека наших товаришів.

Які аспекти слід враховувати під час проведення шиномонтажу?

Я ряд факторів, які необхідно брати до уваги коли проводите шиномонтаж вантажних автомобілів.

  1. Відповідність шин даному авто.
  2. Відсутність тертя шин об інші частини транспортного засобу.
  3. Балансування коліс.

Ви повинні завжди замінювати свої шини, якщо є непоправні пошкодження або зношені протектори.

Відповідність шин даному авто

Насамперед, важливою вимогою є те, щоб шини були еквівалентні розглянутому автомобілю. Щоб переконатися в цьому, ми повинні впевнитися, що шини мають індекс навантаження, рівний або перевищуючий вказаний для автомобіля виробником, а також його швидкісний код, який завжди повинен бути рівним або перевищувати рекомендований.

Іншим параметром для перевірки його еквівалентності є зовнішній діаметр, який не повинен відрізнятися більш ніж на 3% ні зверху, ні знизу від затвердженого кріплення. Крім того, профіль монтажного обода завжди має відповідати профілю шини.

Щоб дізнатися, чи еквівалентні ті чи інші шини вашому автомобілю, перш ніж приймати остаточне рішення про монтаж, рекомендується ознайомитися з таблицею еквівалентності. Таким чином, ви знатимете, що не помилилися і вибрали правильну модель. Якщо вони не є еквівалентними шинами, вони можуть мати негативні наслідки для керованості та стійкості автомобіля і, отже, для безпеки пасажирів.

Відсутність тертя шин об інші частини транспортного засобу

Другий аспект, який слід враховувати при монтажі шин, полягає в тому, що колеса не труться об якусь частину автомобіля, що може завадити вашому повороту.

Балансування коліс

Ще один момент, який слід враховувати, - це розвал-сходження та балансування коліс. Це ще одна із фундаментальних причин, чому необхідно завжди довіряти шиномонтаж професіоналам.

 

    Моє питання стосується

    Сервіс СТОЗапчастиниШиномонтажПеревезення