Керуючий СТО:

Віктор Анатолійович Бєлік

+380990541290

V.Belik@truckshop.ua

Старший майстер СТО:

Олександр Крижановський

+380500149000


Все, що розглядається на техогляді вантажного автомобіля

Чи знаєте ви, які частини вашого автомобіля перевіряються, коли ви їдете на ремонт на технічний огляд вантажівок? Є обов’язків список, який включає всі пункти, які перевіряються, коли ми йдемо на технічний огляд транспортного засобу, огляд, який гарантує, що наш автомобіль знаходиться в ідеальному стані для руху.

Елементи для оцінки

Сервіс вантажівок у Харкові СТ Сервіс оцінює наступні елементи авто:

 • марка, модель та номерний знак;
 • кузов та шини;
 • салон;
 • освітлення;
 • викиди;
 • гальма;
 • осі, колеса, шини та підвіска;
 • двигун та трансмісія.

Всі вони мають бути справними, оскільки це безпека дорожнього руху.

Ідентифікація транспортного засобу та огляд кузова і шин

Марка, модель та номерний знак автомобіля повинні збігатися з тими, що зазначені у документації на автомобіль.

Транспортний засіб не повинен мати дефектів окислення та/або корозії в елементах, що впливають на системи безпеки, або кромки, які можуть завдати травм пішоходам. Такі елементи, як склоочисники та двері, повинні працювати справно. Крім того, транспортний засіб повинен мати необхідні дзеркала, бути у справному стані та їх кріплення мають бути оптимальними. СТО вантажних автомобілів допоможе ліквідувати недоліки.

Салон та освітлення

Сидіння повинні ідеально прилягати до тіла. Ремені безпеки мають бути за правилами. Особлива увага приділяється їх правильному функціонуванню, а також системам фіксації та анкерування. Крім того, перевіряється робота протизледенювальної, протитуманної та протиугінної систем та спідометра. Також сервіс вантажівок у Харкові перевіряє відсутність перешкод, що обмежують пряме поле зору.

Крім того, перевіряють орієнтацію ближнього та далекого світла, щоб усі освітлювальні та сигнальні пристрої були робочі, та щоб транспортний засіб мав необхідну кількість вогнів і щоб вони були у відмінному стані.

Викиди та гальма

Вантажне сто сервіс Харків використовує аналізатор викидів для перевірки того чи викиди транспортного засобу нижчі за межі, встановлені в залежності від дати його виготовлення та типу палива, що використовується. Також перевіряється шум, що виробляється транспортним засобом, і чи не перевищує він встановленого чинним законодавством.

Перевіряється стан і робота гальм від педалі до циліндра колеса. За допомогою роликового гальмівного стенду перевіряється чи гальмування перевищує мінімальне значення, потрібне в залежності від типу транспортного засобу. Також сто сервіс вантажівок перевіряє чи колеса на одній осі гальмують із найменшим дисбалансом між ними.

Осі, колеса, шини, підвіска, двигун та трансмісія

Також перевіряється загальний стан осей та коліс, а також відповідність шин автомобіля схваленим для цієї моделі. Якщо це необхідно то треба виконати шиномонтаж вантажівки. Крім того, перевіряються компоненти підвіски, їх кріплення, пошкодження, витік або захист.

Оглядають стан двигуна, звертаючи особливу увагу на течі олії, можливі витоки із системи живлення та стан акумуляторної батареї, паливного бака, трубопроводів. Також розглядається вихлопна система та стан трансмісії.

 

  Моє питання стосується

  Сервіс СТОЗапчастиниШиномонтажПеревезення