Історія компанії «СТ Сервіс» почалася восени 1999 р., коли було придбано перший автопоїзд


Сьогодні на внутрішніх та міжнародних рейсах клієнтів обслуговує 37 автопоїздів провідних світових виробників (MAN, Renault, DAF не нижче за Euro-2).

Розуміння потреб вантажовідправників у поєднанні з умілим керівництвом дозволили нашій компанії за досить короткий термін вийти у лідери Харківського регіону в галузі транспортно-експедиторських послуг та вантажного автосервісу.


У 2007 р. ми створили сучасну ремонтно-технічну базу, яка вже котрий рік динамічно розвивається

Площа нашої СТО становить понад 1500м.кв. Тут же розташована автостоянка, кімната відпочинку для клієнтів СТО, стіл замовлень, склад запчастин, АЗС, офісні та побутові приміщення. Технічне оснащення СТО та кваліфікація персоналу дають змогу виконати практично будь-який вид ремонту від шиномонтажу до параметрування електронних блоків.


з вересня 2011р. наша СТО стала сервісним партнером компанії WABCO
Договор-стсервис-и-вабко

Договор-стсервис-и-вабко

Автопарки перевізників постійно поповнюються більш технічно складним рухомим складом, у якому практично всі агрегати працюють під контролем електроніки. Розуміючи це з вересня 2011р. наша СТО стала сервісним партнером компанії WABCO. Тісна робота з провідним світовим виробником гальмівних систем дозволяє нам застосувати в Україні найкращий світовий досвід обслуговування клієнтів, отримати доступ до величезного обсягу технічної інформації та оригінальних автозапчастин.


Велику увагу ми приділяємо підбору та навчання персоналу. Усі водії проходять навчання у «Харківському державному обласному навчально-курсовому комбінаті» за програмою підвищення кваліфікації, механіки постійно відвідують семінари та тренінги з ремонту та технічного обслуговування автотранспорту. Наш дружний та злагоджений колектив готовий оперативно та професійно вирішувати найскладніші завдання.

Місія і цілі

Висока якість послуг на основі індивідуальних потреб кожного клієнта

Місія ТОВ «СТ Сервіс» визначає основні засади нашої роботи:

 • відповідальність та чесність;
 • націленість на довгострокові та взаємовигідні відносини з клієнтами;
 • забезпечення якісним сервісом;
 • дотримання ділової етики;
 • комплексне та якісне обслуговування клієнтів;
 • надання широкої гами послуг;
 • підвищення рівня послуг;
 • сучасні методи керування;
 • інтенсивне впровадження інноваційних технологій;
 • формування нових видів послуг;
 • створення системи навчання та постійне підвищення кваліфікації співробітників.

Ми створені для того, щоб надавати високоякісні послуги з доставки вантажів та ремонту автотранспорту, сприяючи тим самим не лише розвитку у сфері вантажоперевезень, а й розвитку економіки в цій сфері.

Наша мета:

Вносити внесок в успіх наших клієнтів. Основна мета компанії в тому, що ми безперервно прагнемо забезпечувати найвищі стандарти якості продуктів і обслуговування, що продаються, тим самим допомагаючи нашим клієнтам досягати успіху.

Компанія прагне створення ефективної команди, яка була б прикладом для наслідування. Кожен співробітник, клієнт є нашим партнером, ми потребуємо кожного, пропонуючи високоякісний сервіс за конкурентними цінами.

Компанія постійно розширює лінійку пропонованих продуктів та послуг, відповідно до зростаючих потреб ринку та прогнозованих змін попиту.